Sklep internetowy
Mobilny serwis komputerowy
Wrocław, Długołęka, Oleśnica

tel: +48 737 472 957

do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Jesteśmy sklepem i serwisem komputerowym specjalizującym się w montażu komputerów pod indywidualne, nieszablonowe zamówienia.

Posiadamy wiele lat doświadczenia w budowaniu jednostek komputerowych, a oprócz wykształcenia, jest to również nasze hobby. Dzięki temu usługi mogą być świadczone na najwyższym poziomie. Zapraszamy zakupów lub kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

Serwis komputerowy FATPC

To tutaj powierzony przez klienta sprzęt jest diagnozowany odpowiednim sprzętem, otwierany, czyszczony, naprawiany, tutaj montujemy, modyfikujemy, testujemy, tworzymy. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce i odebrać sprzęt, jak również zamówić kuriera po odbiór towaru.

Gwarancja i bezpieczeństwo danych:

Otrzymujesz listę zawierającą poszczególne podzespoły jednostki wraz z numerami seryjnymi oraz okresem gwarancji. Każdy podzespół posiada osobną gwarancje, często z góry wydłużoną od 3 do 10 lat. W przypadku ewentualnej awarii nie musisz przekazywać całego komputera Jeśli uszkodzony element jest wymagany do pracy całości staramy zapewnić się części zastępcze, dzięki czemu Twój dysk twardy, a co za tym idzie – także Twoje dane są bezpieczne. To bardzo ważne, szanujemy prywatność klienta.

Szybkość reakcji:

W przypadku jakiegokolwiek problemu ze sprzętem staramy reagować się najszybciej jak to możliwe nie pozostawiając klienta z problemem. Jesteśmy dostępni dla klientów od 6 do 24. 

Czas montażu:

Przeciętny czas oczekiwania na gotowy komputer to do 48H. W szczególnych przypadkach nietypowych zamówień dany okres może być dłuższy, jednak o takich sytuacjach staramy się informować podczas składania zamówienia.

Indywidualność:

Tworzymy komputer skrojony idealnie pod Twoje potrzeby. Nie korzystamy z kilku wcześniej ułożonych konfiguracji. Dzięki temu maksymalizujemy zadowolenie klienta i pewność, że spełni wszystkie jego wymagania.

Jakość montażu:

To istotny aspekt. Dlatego też, aby zapewnić łatwość czyszczenia oraz swobodny przepływ powietrza we wnętrzu, odpowiednio układamy przewody wewnątrz jednostki oraz planujemy cyrkulację.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium