Oddział Sosnowiec: ul. Grottera 25
Pon-Pt: 9:00-17:00 | Sob: 10:00-14:00
W trakcie pandemii tylko umówione wizyty
Mobilny serwis komputerowy
Wrocław, Długołęka, Oleśnica
tel: +48 737 472 957

do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode

MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode
MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode
MC110CS / NUTPLMC1002

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 122,00 zł
szt.

MC111CS media konwerter 10/100 WDM

MC111CS media konwerter 10/100 WDM
MC111CS media konwerter 10/100 WDM
MC111CS / NUTPLMC1003

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 122,00 zł
szt.

MC112CS media konwerter 10/100 WDM

MC112CS media konwerter 10/100 WDM
MC112CS media konwerter 10/100 WDM
MC112CS / NUTPLMC1000

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 122,00 zł
szt.

MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów

MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów
MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów
TL-MC1400 / NUTPLMC10MC1400

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 833,00 zł
szt.

MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC

MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC
MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC
MC200CM / NUTPLMC1G00

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 144,00 zł
szt.

MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode

MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
MC210CS / NUTPLMC1G01

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 144,00 zł
szt.

MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M

MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
MC220L / NUTPLMC1G02

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 84,00 zł
szt.

Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC

Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
510493 / NUITLMC10510493

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 223,00 zł
szt.

Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI do 30m, 4K 30Hz UHD 3D, HDCP passthrough

Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI do 30m, 4K 30Hz UHD 3D, HDCP passthrough
Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI do 30m, 4K 30Hz UHD 3D, HDCP passthrough
DS-55900-1 / AVASSW000000002

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 78,00 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl