TP-LINK Wzmacniacz sygnału RE550 Repeater Wifi AC1900
dodaj do przechowalni
Opis
Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC1900
- Imponujący zasięg - Sieć Wi-Fi dostępna jest na powierzchni obejmującej nawet 1115 m2.
- Prędkości standardu AC1900 w dwóch pasmach - 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz + 1300 Mb/s w paśmie 5GHz
- Trzy anteny - Regulowane anteny zewnętrzne odpowiadają za optymalny zasięg sieci oraz stabilność połączeń.
- Gigabitowy port Ethernet - Pełni funkcję bezprzewodowej karty sieciowej, służącej do łączenia urządzeń przewodowych z siecią bezprzewodową.
- Inteligentny wskaźnik sygnału - Pomaga znaleźć taką lokalizację dla urządzenia, która zapewni najlepsze pokrycie powierzchni siecią.
- Tryb AP - Umożliwia utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego, dając sieci przewodowej dostęp do funkcji Wi-Fi.
- Aplikacja TP-Link Tether - Łatwe zarządzanie siecią na urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android.
- Uniwersalne zastosowanie - Współpracuje z każdym routerem bezprzewodowym oraz bezprzewodowym punktem dostępowym.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Pasmo | 2,4 GHz • 5 GHz |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Kolor | Biały |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11ac • 802.11b • 802.11g • 802.11n |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bitowe szyfrowanie WEP WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Funkcje specjalne | Statystyki transmisji bezprzewodowej Jednoczesne wzmacnianie dwóch pasm (2,4/5GHz) Kontrola dostępu Kontrola diod Logowanie z użyciem nazwy domenowej |
| Wymagania sprzętowe | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista lub Windows 7, 8, 10, Mac OS, NetWare, UNIX lub Linux |
| Akcesoria w zestawie | RE550 Instrukcja szybkiej instalacji |
| Wymiary | Szerokość: 163 mm Głębokość: 76,4 mm Wysokość: 66,5 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.