Techly Stojak podłogowy LCD/LED 32-70cali, regulowany
dodaj do przechowalni
Opis
Stojak podłogowy LCD/LED 32-70cali, regulowany
- Umożliwia bezpieczny montaż wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Konstrukcja z aluminium oraz stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA (max. 600x400)
- Możliwość regulacji kąta nachylenia wyświetlacza
- Możliwość obrotu wyświetlacza w płaszczyźnie poziomej
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Wytrzymała, stabilna podstawa
- Idealny do zastosowań wystawowych, konferencyjnych czy szkoleniowych
Dane techniczne
| Standard VESA | 100 x 100 • 200 x 100 • 200 x 200 • 300 x 200 • 300 x 300 • 400 x 200 • 400 x 300 • 400 x 400 • 600 x 200 • 600 x 400 |
| Materiał | Aluminium • Stal |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Rodzaj | Statyw |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Przeznaczenie | Monitory • Telewizory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Regulacja w poziomie | 120 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Akcesoria w zestawie | - Stojak podłogowy - Elementy montażowe - Instrukcja użytkownika |
| Wymiary | - Całkowita wysokość kolumny: 1300 mm- Wymiary podstawy: 500 x 460 mm |
| Pozostałe parametry | Regulacja kąta nachylenie: -10°/+5° |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 15.12 kg |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.