Techly Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-27cali, czarny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-27cali
- Umożliwia montaż monitora LED/LCD ponad blatem biurka
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Zwiększa ilość powierzchni roboczej na biurku oraz poprawia ergonomię pracy
- Łatwy montaż na klamrę do blatu biurka, bez konieczności wiercenia otworów
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Dwuprzegubowy wysięgnik z regulacją odległości od słupa
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Możliwość obrotu wokół osi słupa
- Możliwość regulacji wysokości
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Standard VESA | 100 x 100 • 75 x 75 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 6 kg |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Wysięg (min.) | 5 mm |
| Wysięg (maks.) | 376 mm |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt biurkowy- Elementy montażowe- Instrukcja użytkownika |
| Wymiary | Wysokość: 280 – 435 mm |
| Pozostałe parametry | Obrót wokół osi słupa: 360° |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 2.1 kg |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.