Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 13-30 cali podwójne ramię, czarny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt ścienny LCD/LED 13-30 cali podwójne ramię
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Dwuprzegubowy wysięgnik z regulacją odległości od ściany
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Standard VESA | 100 x 100 • 75 x 75 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przeznaczenie | Monitory • Telewizory |
| Wysięg (min.) | 81 mm |
| Wysięg (maks.) | 390 mm |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 30 '' |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt ścienny- Elementy montażowe- Instrukcja użytkownika |
| Wymiary | Wymiary całkowite: 116 x 152 x (81 - 390) mm |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 1.1 kg |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.