Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 19-37cali, podwójne ramię, regulowany, biały
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt ścienny LCD/LED 19-37cali,podwójne ramię, regulowany, biały
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Dwuprzegubowy wysięgnik z regulacją odległości od ściany
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Standard VESA | 100 x 100 • 200 x 100 • 200 x 200 • 75 x 75 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 25 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Przeznaczenie | Monitory • Telewizory |
| Wysięg (min.) | 445 mm |
| Wysięg (maks.) | 65 mm |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 19 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 37 '' |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt ścienny- Elementy montażowe- Instrukcja użytkownika |
| Wymiary | 190 x 57 x (65 – 445) mm |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 2.7 kg |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.