Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali regulowany biały
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali regulowany
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Dwuprzegubowy wysięgnik z regulacją odległości od ściany
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Standard VESA | 100 x 100 • 200 x 100 • 200 x 200 • 200 x 300 • 300 x 300 • 400 x 200 • 400 x 300 • 400 x 400 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Przeznaczenie | Monitory • Telewizory |
| Wysięg (min.) | 48 mm |
| Wysięg (maks.) | 590 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Wymiary | 170 x 248 x (48 – 590) mm |
| Pozostałe parametry | Regulacja kąta pochylenia: -2° do +12° |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 4.32 kg |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.