Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali slim, 45kg, czarny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali slim, 45kg
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Uchwyt typu Slim – tylko 28 mm pomiędzy wyświetlaczem a ścianą
- Wyposażony w poziomicę ułatwiającą montaż
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Standard VESA | 100 x 100 • 200 x 100 • 200 x 200 • 200 x 300 • 300 x 300 • 400 x 200 • 400 x 300 • 400 x 400 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przeznaczenie | Monitory • Telewizory |
| Wysięg (maks.) | 28 mm |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt ścienny- Poziomica- Elementy montażowe- Instrukcja użytkownika |
| Wymiary | Szerokość: 465 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 1.131 kg |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.