Techly Uchwyt sufitowy LCD/LED 32-55cali czarny, 50kg
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt sufitowy LCD/LED 32-55cali, 50kg
- Umożliwia bezpieczny montaż sufitowy wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Wbudowany system organizacji przewodów
- Regulacja długości
- Możliwość montażu na sufitach pochyłych (+/- 60°)
- Regulacja kąta pochylenia oraz obrotu
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Standard VESA | 200 x 200 • 200 x 300 • 300 x 300 • 400 x 200 • 400 x 300 • 400 x 400 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Przeznaczenie | Monitory • Telewizory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt sufitowy- Elementy montażowe- Instrukcja użytkownika |
| Wymiary | Długość: 728-1128 mm |
| Pozostałe parametry | Regulacja kąta pochylenia względem płaszczyzny sufitu: +60° do -60° |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 6.305 kg |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.