USAMS Powerbank 10000mAh PB58 22,5W PD + QC 3.0 Fast
dodaj do przechowalni
Opis
Usams US-CD161 PB58, powerbank o dużej pojemności do 10 000mAh obsługujący szybkie ładowanie PD3.0 + QC3.0. Powerbank został dostosowany do swobodnego ładowania do trzech urządzeń jednocześnie. Urządzenie jest wyposażone w dwa porty USB oraz port USB-C i MicroUSB. Wbudowany wskaźnik LED na bieżąco informacje cię o pojemności energii w twoim powerbanku.
Pozostałe parametry
Materiał: ABS + PC Pojemność: 10 000 mAh Pojemność znamionowa: 6000 mAh Znamionowa wartość energetyczna: 37Wh (można zabrać na samolot) Wejście mikro: 5 V, 2 A 9 V, 2 A 12 V, 1,5 A Wejście typu C: 5 V, 3 A 9 V, 2 A 12 V, 1,5 A Wyjście USB 1/USB 2: 4,5 V, 5 A 5 V, 3 A 9 V, 2 A 12 V, 1,5 A Wyjście typu C: 5 V, 3 A 9 V, 2,22 A 12 V, 1,5 A Całkowita moc wyjściowa: 22,5 W (maks.) Bateria: bateria litowo-polimerowa Akcesoria: Micro kabel ładujący * 1 Kompatybilność: dla telefonów Apple/Android
Dane techniczne
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C • 1 x USB micro-A • 2 x USB 2.0 Type-A |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 12 V |
| Wymiary | 144 x 68,4 x 16,6 mm |
| Waga | 225 g |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.