Unitek Kabel HDMI M/M 1,5m v2.0, pozłacany, Basic; Y-C137M
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód BASIC HDMI v2.0 Y-C137 pozłacany 1,5m
Przewód kategorii PREMIUM - wykonany z najlepszych materiałów
Przewody HDMI Uniteka wykonane są w 100% z miedzi, mają pozłacane końcówki i charakteryzują się najwyższymi parametrami. 19 żyłowy przewód zapewnia szybki i stabilny sygnał bez żadnych zakłóceń. W porównaniu do standardowych przewodów dostępnych na rynku, technologia stosowana przez Uniteka zapewnia do 35% szybszy przesył sygnału (brak opóźnień); o 50% większą stabilność obrazu i 99% odporność na różnego rodzaju zakłócenia. Pary żył są skręcane i wielokrotnie ekranowane, a wszystko to po to, aby obraz był czysty, wyraźny i bez żadnych zniekształceń.
Dane techniczne
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Zastosowanie | Wideo |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Kolor | Czarny |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Pozostałe parametry | Zwrotny kanał audio Obsługa 3D Obsługa rozdzielczości 4K x 2K 19 żyłowy 100% miedź Wielokrotnie ekranowany Rozmiar żyły: 30AWG Żyły skręcane Materiał: PVC |
| Wymiary | Średnica zewnętrzna: 7,3 mm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.