Urządzenie Wielofunkcyjne HP Envy Inspire 7920e All-in-One (242Q0B) 3w1
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje dodatkowe
1 kartridź czarny pigmentowy, 1 kartridż kolorowy (cyan, magenta, żółty), Kolorowy wyświetlacz 2,7", Konfiguracja dyszy: 704 dysze (czarne), 684 dysze (kolor), Technologia Inkjet: HP Thermal Inkjet, Wbudowana wyszukiwarka, automatyczny czujnik kartek, certyfikat Mopria, Wydruk Mobilny, HP Instant Ink, HP Auto-Off Technology
Dane techniczne
| Cechy | Envy Inspire 7920e;Atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Rodzina | Envy |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 4800 dpi |
| Minimalna gramatura papieru | 70 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 125 arkuszy |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 13.0 str/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 6.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | T6N01AE, T6N02AE, T6N04AE, Z4B62EE |
| Maksymalne zużycie energii | 14 W |
| Waga (kg) | 8.120 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 460 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 233 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 511 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS (niektóre wersje), Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2016 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Prędkość drukowania mono (max) | 15.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 10.0 stron/min |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Fax | Nie |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Ilość wkładów drukujących | 2 szt. |
| Dołączone oprogramowanie | Software HP Printer |
| Czas wydruku pierwszej strony | 18.0 s |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 1000 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 256 |
| IRDA | Nie |
| Standardowe języki drukarki | HP PCL3 GUI |
| Obsługiwane formaty druku | 10 x 15 cm, A4, A5, A6, B5, Executive, Koperta, Koperta C5, Koperta C6, Koperta DL, Koperta nr 10, Legal, Letter |
| Maksymalna pojemność podajników | 125 arkuszy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.