Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J2340DW A3 4 w 1
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje dodatkowe
3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl), Faks-modem: 14.4 kb/s, Kolorowy ekran dotykowy 6,8cm, Kopiowanie - rozdzielczość: do 600 x 600dpi, Połączenia mobilne: Brother Mobile Connect, AirPrint, Mopria, Brother Print, Service Plugin, Wi-Fi Direct - Drukowanie bezprzewodowe, w którym komunikacja z urządzeniem, odbywa się z pominięciem punktu dostępowego (tryb automatyczny i ręczny)
Dane techniczne
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Cechy | MFC-J2340DW;atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
| Rodzina | MFC |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 251 arkuszy |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | LC462BK, LC462C, LC462M, LC462XLBK, LC462XLC, LC462XLM, LC462XLY, LC462Y |
| Maksymalne zużycie energii | 36 W |
| Waga (kg) | 17.000 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 530 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 305 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 398 |
| Poziom hałasu | 51.5 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS (niektóre wersje), Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Prędkość drukowania mono (max) | 28.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 28.0 stron/min |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Fax | Tak |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Strona o towarze | https://www.brother.pl/printers/inkjet-printers/mfc-j2340dw |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Dołączone oprogramowanie | Brother iPrint&Scan, BRAdmin Professional, Status Monitor |
| Czas wydruku pierwszej strony | 4.6 s |
| IRDA | Nie |
| Obsługiwane formaty druku | 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 9 x 13 cm, A3, A4, A5, A6, Commercial 10, Executive, Folio, Koperta DL, Legal, Letter, Monarch |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.