Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J3540DW A3 4 w 1
dodaj do przechowalni
Opis
Obsługiwane systemy operacyjne
Linux (niektóre wersje), Mac OS (niektóre wersje), Microsoft Windows 7 lub nowsze, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019
Informacje dodatkowe
(kolor); ADF: 600 x 600dpi (mono); 300 x 600 dpi (kolor);, 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl), Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), EAP-TTLS), Kerberos , IPsec, Faks-modem: 33.6 kb/s, HTTPS, FTPS, SMTP, POP3, IMAP4), SNMP v3, 802.1x (EAP-FAST, PEAP, EAP TLS,, IEEE 802.11 a/n (WiFi Direct), IEEE 802.11 g/n (WiFi Direct)5GHz: IEEE 802.11 a/n (Tryb infrastruktury), Interfejs sieci bezprzewod. 2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Tryb infrastruktury), Kolorowy ekran dotykowy 6,8 cm, Połączenia mobilne: Brother Mobile Connect, AirPrint, Mopria, Brother Print, Service Plugin, Skanowanie - rozdzielczość: Z szyby: 1200 x 2400dpi (mono); 1200 x 1200dpi, Typ skanera: CIS, WPA2-PSK (TKIP/ AES), WPA3-SAE (AES)*Wi-Fi Direct obsługuje tylko, zabezpieczenie WPA2 PSK z szyfrowaniem AES.APOP, SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS,
Dane techniczne
| Cechy | MFC-J3540DW;Atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Rodzina | MFC |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 251 arkuszy |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 25.0 str/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 16.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11a/b/g/n |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | LC462BK, LC462C, LC462M, LC462XLBK, LC462XLC, LC462XLM, LC462XLY, LC462Y |
| Maksymalne zużycie energii | 29 W |
| Waga (kg) | 19.800 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 576 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 305 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 477 |
| Poziom hałasu | 50.0 dB(A) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Prędkość drukowania mono (max) | 28.0 stron/min |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Fax | Tak |
| Strona o towarze | https://www.brother.pl/printers/inkjet-printers/mfc-j3540dw |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Dołączone oprogramowanie | Mac OS: Brother iPrint&Scan, Windows: Brother iPrint&Scan, BRAdmin Professional, Status Monitor |
| Czas wydruku pierwszej strony | 4.6 s |
| Technologia druku | Atramentowa |
| IRDA | Nie |
| Obsługiwane formaty druku | 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 9 x 13 cm, A3, A4, A5, A6, C5, Commercial 10, DL, Executive, Legal, Letter, Monarch |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.