Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J3940DW A3 4 w 1
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje dodatkowe
3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl), Automatyczne drukowanie 2-stronne, Interfejsc sieci przewodowej: 10Base-T/100Base-TX, Kolorowy ekran dotykowy 8,8cm, Obsługiwanie: Brother Mobile Connect, AirPrint, NFC, Mopria, Brother Print, Połączenie: Sieć przewodowa, Sieć bezprzewodowa,, Secure function lock v3, NFC, 802.1x, Skanowanie 2-stronne
Dane techniczne
| Baza SCIP | Nie |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Rodzina | MFC |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 251 arkuszy |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | LC462BK, LC462C, LC462M, LC462XLBK, LC462XLC, LC462XLM, LC462XLY, LC462Y |
| Maksymalne zużycie energii | 29 W |
| Waga (kg) | 23.400 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 576 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 375 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 477 |
| Poziom hałasu | 50.0 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS (niektóre wersje), Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Prędkość drukowania mono (max) | 28.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 28.0 stron/min |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Fax | Tak |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Strona o towarze | https://www.brother.pl/printers/inkjet-printers/mfc-j3940dw#specifications |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Dołączone oprogramowanie | Brother iPrint&Scan, BRAdmin Professional, Status Monitor |
| Czas wydruku pierwszej strony | 4.6 s |
| IRDA | Nie |
| Obsługiwane formaty druku | 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 9 x 13 cm, A3, A4, A5, A6, Commercial 10, Folio, Koperta DL, Legal, Letter, Monarch |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.