Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J5955DW A3 4 w 1
dodaj do przechowalni
Opis
Obsługiwane systemy operacyjne
Chrome OS™, Linux (niektóre wersje), Mac OS (niektóre wersje), Microsoft Windows 7 lub nowsze, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019
Informacje dodatkowe
- Dysk z oprogramowaniem, Materiały eksploatacyjne, Podręcznik użytkownika,, - Karta gwarancyjna, Przewodnik szybkiej instalacji, - Przewód zasilający, Przewodnik bezpieczeństwa produktu,, 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl), Faks-modem: 33600 kb/s, Połączenia mobilne: AirPrint, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan,, Połączenia mobilne: Brother Print Service Plugin, Mopria, Rozmiar wyświetlacza: 8,8 cm, Typ skanera: Podwójny CIS, Wyświetlacz: Kolorowy ekran dotykowy, Zawartość:, Zużycie energii: 36W podczas druku (6W tryb gotowości, 0,9W tryb uśpienia)
Dane techniczne
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Cechy | MFC-J5955DW;atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
| Rodzina | MFC |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 3 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 600 arkuszy |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 512.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | LC427BK, LC427C, LC427M, LC427XLBK, LC427XLC, LC427XLM, LC427XLY, LC427Y |
| Maksymalne zużycie energii | 36 W |
| Waga (kg) | 20.900 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 545 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 375 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 436 |
| Poziom hałasu | 51.5 dB(A) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Prędkość drukowania mono (max) | 30.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 30.0 stron/min |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Fax | Tak |
| Strona o towarze | https://www.brother.pl/printers/inkjet-printers/mfc-j5955dw |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Dołączone oprogramowanie | Deployment Wizard, Mac OS: Brother iPrint&Scan, Windows: Brother iPrint&Scan, BRAdmin, Instalator MSI, Kreator Driver |
| Technologia druku | Atramentowa |
| IRDA | Nie |
| Standardowe języki drukarki | PCL6, BR-Script3, PDF Version 1.7, XPS Version 1.0 |
| Obsługiwane formaty druku | 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 9 x 13 cm, A3, A4, A5, A6, C5, Commercial 10, Executive, Koperta DL, Legal, Letter, Monarch |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.