Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF453dw (5161C007) 3 w 1
dodaj do przechowalni
Opis
Obsługiwane systemy operacyjne
Linux (niektóre wersje), Mac OS (niektóre wersje), Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2022
Informacje dodatkowe
10 mm-top, bottom, left and right (Envelope), 45 PCL fonts, 136 PostScript fonts, Colour Scanning Depth: 24 bit/24 bit (input/output), Compatibility: TWAIN, WIA, ICA, Greyscales: 256 levels, Print Margins: 5 mm-top, bottom, left and right, Processor Speed: 800MHz x 2, Scan to Cloud: TIFF/JPEG/PDF/PNG, Scan to E-mail: TIFF/JPEG/PDF/Compact PDF/Searchable PDF, Scanner Type: Platen, 2-sided ADF (single pass)
Dane techniczne
| Cechy | SENSYS MF453dw;laser.mono. |
| Baza SCIP | Nie |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Rodzina | i-SENSYS |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.5 s |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 38.0 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 1024.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 9600 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 38.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11b/g |
| Maksymalne zużycie energii | 500 W |
| Waga (kg) | 17.200 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 453 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 392 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 464 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.canon-europe.com/business/products/office-printers/multifunction/black-and-white/i-sensys-mf450-series/specifications/mf453dw.html |
| Duplex | Tak |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Standardowe języki drukarki | UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Obsługiwane formaty druku | 16K, A4, A5, A6, B-OFFICIO, B5, Executive, Foolscap, GLGL, GLTR, Legal, Letter, M-OFFICIO, Officio, Statement |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 80000 |
| Dołączone oprogramowanie | MF Scan Utility, Remote User Interface (RUI), Department ID Management, Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console |
| Czas nagrzewania | 14.0 s |
| Maksymalna pojemność podajników | 900 arkuszy |
| Głośność | 72.2 dB |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.