Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Tank 2604sdw (381V1A) 3w1
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje dodatkowe
Automatyczne drukowanie dwustronne, technologia HP Auto-On/Auto-Off, Certyfikat Mopria, funkcja drukowania Wi-Fi Direct, Nośniki: zwykły papier, gruby papier, papier typu Bond, etykiety,, Poziomy skali szarości: 256, Usługi druku mobilnego: aplikacja HP Smart, Apple AirPrint,, lekki papier, koperty
Dane techniczne
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Rodzina | LaserJet |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 22.0 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 64.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 14.0 str/min |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | W1530A, W1530X |
| Maksymalne zużycie energii | 390 W |
| Waga (kg) | 9.500 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 418 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 311 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 399 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux (niektóre wersje), Mac OS (niektóre wersje), Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://support.hp.com/pl-pl/document/c08357074 |
| Duplex | Tak |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Standardowe języki drukarki | PCLmS, PWG, URF |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, B5 JIS, B6 JIS, Koperta B5, Koperta C5, Koperta DL, Koperta nr 10, Legal, Letter |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Technologia druku | Laserowa |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 25000 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 64 |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Pictbridge | Nie |
| Czas nagrzewania | 8.0 s |
| Maksymalna pojemność podajników | 250 arkuszy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.