Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4500x 3w1
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje dodatkowe
4 czcionki (Calibri), 4 czcionki (Cambria), 1 czcionka bitmap,, 45 typów 1-wymiarowych kodów kreskowych, 1 typ kodu 2-wymiarowego, Czcionki/kody kreskowe: 93 czcionki (PCL6, KPDL3),, Druk bezpośredni PDF, drukowanie IPP, drukowanie e-mail, szyfrowanie danych, Mopria, Microsoft Universal Print, wi-fi direct (opcja), Obsługa drukowania mobilnego: aplikacja KYOCERA Mobile Print, AirPrint,, Wyświetlacz LCD, 5-liniowy, 21 znaków w linii
Dane techniczne
| Gwarancja producenta | 24 |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Baza SCIP | Nie |
| Rodzina | ECOSYS |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.3 s |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 45.0 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 1024.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, USB Host I/F |
| Maksymalne zużycie energii | 602 W |
| Waga (kg) | 22.800 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 475 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 575 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 476 |
| Poziom hałasu | 54.0 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS™, Linux (niektóre wersje), Mac OS (niektóre wersje), Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.arcus.pl/urzadzenia/kyocera-ecosys-ma4500x/ |
| Duplex | Tak |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Standardowe języki drukarki | PRESCRIBE, PCL6, KPDL3, Open XPS, Line Printer |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, B5, B6, Legal, Letter |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Technologia druku | Laserowa |
| Pamięć maksymalna (MB) | 3072 |
| Pictbridge | Nie |
| Czas nagrzewania | 16.0 s |
| Maksymalna pojemność podajników | 2600 arkuszy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.