Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L4260 3w1
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje dodatkowe
- 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta), - Dodatkowa butelka z czarnym atramentem, Kabel zasilający, Instrukcja,, - Karta gwarancyjna, Sterowniki i programy pomocnicze (CD), - do: 2,14 obr./minutę (A4, kolor, 200 dpi, skaner płaski), - do: 5,45 obr./minutę (A4, mono, 200 dpi, skaner płaski), Drukowanie z urządzeń mobilnych, Szybkość skanowania:, Zawartość:
Dane techniczne
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Cechy | L4260;atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
| Rodzina | EcoTank |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 5760 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1440 dpi |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Telefon | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB, WiFi |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | C13T03V14A, C13T03V24A, C13T03V34A, C13T03V44A |
| Maksymalne zużycie energii | 12 W |
| Waga (kg) | 5.400 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 375 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 187 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 347 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS (niektóre wersje), Microsoft Windows 7, Microsoft Windows XP, Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Prędkość drukowania mono (max) | 10.5 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 5.0 stron/min |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Fax | Nie |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 2500 |
| IRDA | Nie |
| Obsługiwane formaty druku | 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, A4, A5, A6, B5, C6, Koperta DL, Koperta nr 10, Legal, Letter |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.