Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L6290 4w1
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje dodatkowe
- 1 zestaw atramentów (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY) + dodatkowy czarny, - Kabel zasilający, Karta gwarancyjna, - Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Urządzenie podstawowe,, - do: 2,22 obr./minutę (A4, kolor, 200 dpi, skaner płaski), - do: 5 obr./minutę (A4, mono, 200 dpi, skaner płaski), Prędkość faksowania: ok. 3 s/stronę A4, Szybkość skanowania:, Zawartość:
Dane techniczne
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Cechy | L6290;atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
| Rodzina | EcoTank |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250 arkuszy |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Telefon | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45, USB, WiFi Direct |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | C13T03V14A, C13T03V24A, C13T03V34A, C13T03V44A |
| Maksymalne zużycie energii | 12 W |
| Waga (kg) | 6.700 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 375 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 231 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 347 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS (niektóre wersje), Microsoft Windows 7, Microsoft Windows XP, Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Prędkość drukowania mono (max) | 15.5 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 8.5 stron/min |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Fax | Tak |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Technologia druku | Atramentowa |
| IRDA | Nie |
| Obsługiwane formaty druku | 10 x 15 cm, 16:9, 9 x 13 cm, A4, A5, A6, B5, C6, Koperta DL, Koperta nr 10, Legal, Letter |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.