Zasilacz ATX iBOX AURORA 500W
dodaj do przechowalni
Opis
Zabezpieczenia
OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza, OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Dane techniczne
| Baza SCIP | Nie |
| Nazwa typu | Zasilacze komputerowe |
| Cechy | 500W |
| Maksymalna moc zasilacza | 500 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Pasywne |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin |
| Złącza zasilacza | MOLEX 6 szt., SATA 6 szt., ATX 12V 1 szt. |
| Waga (kg) | 1.035 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | https://ibox.pl/zasilacze/2344-aurora-500w.html |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.