Zasilacz sieciowy Mitsu 19.5v 6.15a (5.5x2.5) do Lenovo
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje dodatkowe
Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu, Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy, Zabezpieczenia przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem, Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Dane techniczne
| Baza SCIP | Nie |
| Nazwa typu | Zasilacze mobilne |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Moc [W] | 120.0 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19,5 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 6,15 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,5V / 6,15A |
| Wtyk | 5,5*2,5 |
| Wyposażenie dodatkowe | filtr ferrytowy |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 168 x 63 x 38 mm |
| Waga (g) | 400 |
| Normy i certyfikaty | CE, FCC, REACH |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | 36001718, 36002031, 41A9733, 41A9734, 41A9747, 42T5278 FRU, 42T5278FRU,, ADP-120LH B, ADP-120LHB, ADP-120MH D, ADP-120MHD, ADP-120ZB BC,, ADP-120ZBBC, ADP120MH D, ADP120MHD, PA-1121-04L1, PA-1121-16 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.