Zasilacz sieciowy Mitsu 19V 1,58A (5.5x1.7) 30W do notebooka Acer, Dell, Packard Bell
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje dodatkowe
Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu, Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy, Zabezpieczenia przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem, Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Dane techniczne
| Baza SCIP | Nie |
| Nazwa typu | Zasilacze mobilne |
| Długość kabla (m) | 1.00 |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Moc [W] | 30.0 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 1,58 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,0V / 1,58A |
| Wtyk | 5,5*1,7 |
| Wyposażenie dodatkowe | Filtr ferrytowy |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 88 x 36 x 26 mm |
| Waga (g) | 300 |
| Normy i certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | 330-2063,330-3674,ADP-30JH,ADP-30JHB,AP03003001832,C830M,C842M,P04T,, PA-1300-04,PP19S,PP39S,PP40S,Y200J, |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.