Zasilacz sieciowy Mitsu 19V 1,75A (4.0x1.35) 33W do Asus
dodaj do przechowalni
Opis
Zamiennik zasilacza o kodzie
0A001-00022000, 0A001-00022900, 0A001-00330100, 0A001-00340100, 0A001-00341100, 0A001-00341300, 0A001-00341400, 0A001-00342000, 0A001-00343500, 0A001-00343600, 0A001-00344100, 0A001-00344500, 0A001-00344600, 0A001-00344800, 0A001-0034900, 0A001-00349700, 0A001-00691800, 0A001-00692500, 0A001-00692800, 0A001-00770100, A001-00330100, ad2088020, AD82000010CLF, AD890026, AD890026010-1LF, AD890026010-2LF, AD890026010LF, AD890326, AD890326010-2LF, AD890326010-5LF, AD890326010LF, AD890526, ADP-33AW A, ADP-33AW BA, ADP-33AW BG, ADP-33AW C, ADP-33AW CA, ADP-33AW CG, ADP-33AWA, ADP-33AWBA, ADP-33AWBG, ADP-33AWC, ADP-33AWCA, ADP-33AWCG, ADP-33BW A, ADP-33BWA, EXA1004EH A, EXA1004EHA, EXA1206CH, EXA1206EH, EXA1206EH A, EXA1206EHA, EXA1206UH, EXA1206UH A, EXA1206UHA, PA-1330-01UP, PA-1330-39EU, PA-1330-39UP
Informacje dodatkowe
Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu, Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy, Zabezpieczenia przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem, Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Dane techniczne
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Nazwa typu | Zasilacze mobilne |
| Moc [W] | 33.0 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 1.75 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,0V / 1,75A |
| Wtyk | 4,0*1,35 |
| Wyposażenie dodatkowe | filtr ferrytowy |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 86 x 37 x 26 mm |
| Waga (g) | 400 |
| Normy i certyfikaty | CE, FCC, RoHS |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.