Zasilacz sieciowy Mitsu 19v 5.79a (6.5.0x4.4 pin) do LG
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje dodatkowe
Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu, Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy, Zabezpieczenia przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem, Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Dane techniczne
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Nazwa typu | Zasilacze mobilne |
| Moc [W] | 110.0 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 5,79 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,0V / 5,79A |
| Wtyk | 6,5*4,4 + pin |
| Wyposażenie dodatkowe | filtr ferrytowy |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 168 x 63 x 38 mm |
| Waga (g) | 400 |
| Normy i certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | 190110G, ADS-110CL-19-3, EAY63032202, EAY63032203 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.